Zimowe zawody w Szczawnicy

To już dziś! Trzymajmy kciuki za nasze drużyny biorące udział w V Ogólnopolskich Mistrzostwach Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie na stoku Areny Narciarskiej Jaworki-Homole w Szczawnicy! Wkrótce na naszej stronie pojawią się szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia.

• 11.02.2017r.

Walne zebranie sprawozdawcze

Informujemy, że w dniu 18 lutego br. (sobota) w naszej jednostce odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze. Szczegóły dotyczące zebrania przekazane zostaną w późniejszym terminie. Mimo to, już teraz prosimy wszystkie nasze druhny i druhów o obecność.

• 26.01.2017r.

Nowa funkcjonalność na naszej stronie

Od dziś odwiedzający naszą stronę internetową mają swobodny dostęp do archiwum aktualności. Pod najnowszymi wpisami znajduje się prosty system odnośników przekierowujących do starszych informacji. Dzięki temu korzystanie z naszej strony stanie się wygodniejsze, a dostęp do wiadomości łatwiejszy. Życzymy miłego przeglądania!

• 13.01.2017r.

Jednak nasza jednostka nie ogranicza się w swej działalności wyłącznie do szeroko rozumianych akcji ratowniczo-gaśniczych, lecz także z wielkim zapałem angażuje się w sport pożarniczy oraz działalność społeczno-wychowawczą. Potwierdzeniem tego jest 13 tytułów mistrza Rybnika zdobytych rok po roku w zawodach sportowo-pożarniczych w grupie A mężczyzn, jak również liczne zwycięstwa grupy C kobiet oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.