Trzydniowa wycieczka

W terminie 8-10 października 2021 roku Rada Dzielnicy Wielopole organizuje trzydniową wycieczkę autokarową w rejony Sandomierza, Kazimierza Dolnego i Nagłowic. Noclegi będą zapewnione w Puławach. W wycieczce mogą uczestniczyć nasi strażacy wraz z osobami towarzyszącymi spoza jednostki. Koszt jednego uczestnika to 330 złotych. Zaliczka wynosi 100 złotych i musi zostać wpłacona najpóźniej do 25 sierpnia br. Do tego dnia należy również zadeklarować chęć wyjazdu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Prezesem i Naczelnikiem OSP Wielopole druhem Zdzisławem Ledwoniem.

• 16.08.2021r.

Walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze

W ostatnią niedzielę sierpnia, tj. 29.08.2021r. o godzinie 16:00 w naszym Domu Strażaka odbędzie się walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Obecność wszystkich naszych druhen i druhów jest obowiązkowa. Strażacy posiadający mundury są zobowiązani w nich przyjść.

• 25.07.2021r.

Festyn "Dni Wielopola" i obchody 115-lecia OSP Wielopole

W dniach 10-11 lipca br. w Wielopolu odbędzie się coroczny festyn "Dni Wielopola" połączony z obchodami jubileuszu 115-lecia istnienia OSP Wielopole. Gorąco zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przybycia i spędzenia czasu razem z nami.

Poniżej przedstawiamy harmonogram wydarzenia:

w sobotę 10 lipca:
— o godzinie 11:00 przy Domu Strażaka odbędzie się jubileuszowa msza św. w intencji wszystkich strażaków OSP Wielopole,
— o godzinie 11:45 odbędzie się uroczysty apel OSP Wielopole,
— od godziny 13:00 zaplanowano gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, a następnie zabawę na wolnym powietrzu dla wszystkich chętnych z dj Kolarem.

w niedzielę 11 lipca:
— w godzinach 17:00-21:00 odbędzie się zabawa dla wszystkich na wolnym powietrzu.

Podczas festynu wszystkie atrakcje dla dzieci będą dostępne za darmo. Przewidziano także konkurencje sportowe dla dorosłych. Ponadto do dyspozycji gości będzie kompleks gastronomiczny oraz strzelnica sportowa.

• 27.06.2021r.