Oficjalna strona OSP Wielopole 


Składka członkowska za rok 2021

Z uwagi na trwającą pandemię i brak zebrań członków naszej jednostki, prosimy o możliwie jak najszybsze opłacenie składek członkowskich w wysokości 30 złotych za 2021 rok. Z uwagi na obecną sytuację proponujemy bezpieczną płatność przelewem on-line bezpośrednio na rachunek bankowy OSP Wielopole: 70102024720000680201477025 (PKO BP S.A. o/Rybnik). W tytule przelewu należy wskazać imię i nazwisko osoby, za którą opłacana jest składka i dopisać "składka członkowska za rok 2021".

  • 17.04.2021r.
  • OSP Wielopole

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego

W menu głównym na naszej stronie internetowej pojawiła się nowa zakładka "Raporty". Znajdziecie w niej raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego dotyczący Ochotniczej Straży Pożarnej Wielopole i opublikowany na podstawie art. 11 ust. 1 Ustawy z dnia 19 lipca 2019 roku o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

  • 16.04.2021r.
  • OSP Wielopole

Świąteczne życzenia

Z okazji tegorocznych Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam duchowej odnowy, miłości i rodzinnego ciepła. Niech chwile spędzone z najbliższymi, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie społecznej kwarantanny, przyniosą Wam odpoczynek i radość. Wesołych Świąt!

  • 04.04.2021r.
  • OSP Wielopole

Mili Goście!

W Polsce zarejestrowanych jest ponad 16 000 ochotniczych straży pożarnych. Wśród nich jest Ochotnicza Straż Pożarna Wielopole mająca ponad 110-letnią tradycję. Od lat tworzą ją ludzie z pasją, którzy z narażeniem swojego życia i zdrowia niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym.


Jednak nasza jednostka nie ogranicza się w swej działalności wyłącznie do szeroko rozumianych akcji ratowniczo-gaśniczych, lecz także z wielkim zapałem angażuje się w sport pożarniczy oraz działalność społeczno-wychowawczą. Potwierdzeniem tego jest 15 tytułów mistrza Rybnika zdobytych rok po roku w zawodach sportowo-pożarniczych w grupie A mężczyzn, jak również liczne zwycięstwa grupy C kobiet oraz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.


Mury naszej Ochotniczej Straży Pożarnej zrzeszają osoby w różnym wieku, o różnych profesjach i zainteresowaniach. Osoby kreatywne oraz umiejące współpracować ze sobą na wielu płaszczyznach. I pomimo różnorodności charakterów wciąż trzymamy się razem. Tym bardziej cieszymy się, że Wy również jesteście z nami i chętnie odwiedzacie to miejsce — naszą internetową Remizę.

Zgranie i współpraca to
połowa sukcesu...

Drugą część stanowi zaangażowanie i trening, które pozwalają nam osiągać jeszcze lepsze wyniki w sporcie pożarniczym. Możesz śledzić nasze zmagania w Internecie. Możesz obserwować nas z perspektywy trybun. Ale możesz także przyłączyć się do nas, by poczuć ducha prawdziwej sportowej rywalizacji i ramię w ramię walczyć o najważniejsze trofea.

Przyłącz się do nas!››