Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet składamy najlepsze życzenia wszystkim naszym druhnom oraz Paniom odwiedzającym naszą stronę internetową! W tych niespokojnych czasach życzymy Wam przede wszystkim pogody ducha, optymizmu i uśmiechu na twarzy.

• 08.03.2022r.

Komunikat w sprawie zbiórki darów

Zgodnie z komunikatem przekazanym dzisiaj przez Stowarzyszenie "17-tka" prosimy o ograniczenie swojej ewentualnej pomocy imigrantom z Ukrainy wyłącznie do przelewów bankowych na konta wybranych organizacji. W tej chwili ilość zebranych rzeczy jest absolutnie wystarczająca i pojawiają się problemy z ich składowaniem.

Jeżeli ktoś przygotował już paczkę, to oczywiście zapraszamy do naszej remizy żeby ją przekazać. Rzeczy spoza listy umieszczonej na naszej stronie internetowej nie będą przyjmowane. Natomiast jeżeli paczka nie została jeszcze przygotowana, to prosimy o to, aby jej nie przygotowywać i ewentualnie wesprzeć Ukraińców finansowo przelewem, jak wskazano wyżej.

• 28.02.2022r.

IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie - wyniki

W dniach 26-27 lutego 2022 roku na stoku Areny Narciarskiej Jaworki-Homole w Szczawnicy odbyły się IX Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie. Reprezentanci wielopolskiej jednostki Tomasz Zawadzki (w Gr. C - do 35 lat) i Marcin Zawadzki (Gr. B - powyżej 35 lat) pierwszego dnia w konkurencji indywidualnej Slalom Gigant zajęli 2 lokaty w swoich kategoriach wiekowych. Natomiast drugiego dnia w konkurencji drużynowej druhowie w składzie: Szymon Gąszczyk, Tomasz Zawadzki, Marcin Zawadzki i Paweł Zawadzki uplasowali się na 5 pozycji i wygrali dla naszej jednostki trzy węże pożarnicze.

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i cieszymy się, że wciąż utrzymują dobrą formę na stoku!

• 28.02.2022r.