Składka członkowska za rok 2021

Z uwagi na trwającą pandemię i brak zebrań członków naszej jednostki, prosimy o możliwie jak najszybsze opłacenie składek członkowskich w wysokości 30 złotych za 2021 rok. Z uwagi na obecną sytuację proponujemy bezpieczną płatność przelewem on-line bezpośrednio na rachunek bankowy OSP Wielopole: 70102024720000680201477025 (PKO BP S.A. o/Rybnik). W tytule przelewu należy wskazać imię i nazwisko osoby, za którą opłacana jest składka i dopisać "składka członkowska za rok 2021".

• 17.04.2021r.

Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego

W menu głównym na naszej stronie internetowej pojawiła się nowa zakładka "Raporty". Znajdziecie w niej raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego dotyczący Ochotniczej Straży Pożarnej Wielopole i opublikowany na podstawie art. 11 ust. 1 Ustawy z dnia 19 lipca 2019 roku o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami.

• 16.04.2021r.

Świąteczne życzenia

Z okazji tegorocznych Świąt Wielkiej Nocy życzymy Wam duchowej odnowy, miłości i rodzinnego ciepła. Niech chwile spędzone z najbliższymi, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie społecznej kwarantanny, przyniosą Wam odpoczynek i radość. Wesołych Świąt!

• 04.04.2021r.

W Polsce zarejestrowanych jest ponad 16 000 ochotniczych straży pożarnych. Wśród nich jest Ochotnicza Straż Pożarna Wielopole mająca ponad 110-letnią tradycję. Od lat tworzą ją ludzie z pasją, którzy z narażeniem swojego życia i zdrowia niosą bezinteresowną pomoc potrzebującym.