Świąteczne życzenia

Życzymy, aby Święta Wielkiej Nocy były dla Was czasem duchowej odnowy i umacniania wiary. Niech wypełni je radość i miłość. A chwile spędzone z najbliższymi będą dla Was odpoczynkiem od codziennych obowiązków. Wesołych Świąt!

• 16.04.2022r.

Druga tura zbiórki darów dla uchodźców z Ukrainy

W tym tygodniu ruszyła druga tura zbiórki darów dla uchodźców z Ukrainy. Zasady są bardzo podobne. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 20:00 możecie przynosić do wszystkich jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych na terenie Rybnika "Rybnickie paczki dla Ukrainy". Ich zawartość nie uległa zmianie w stosunku do poprzedniej edycji akcji z tą różnicą, że do paczek tym razem nie dodajemy chleba. Instrukcja przygotowania i opisania paczki jest dokładnie taka sama jak wcześniej. Znajdziecie ją na stronie internetowej "www.rybnik.com.pl" pod linkiem: Rybniczanie przygotowali już 1000 paczek dla Ukraińców. Rusza druga edycja.

• 08.03.2022r.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet składamy najlepsze życzenia wszystkim naszym druhnom oraz Paniom odwiedzającym naszą stronę internetową! W tych niespokojnych czasach życzymy Wam przede wszystkim pogody ducha, optymizmu i uśmiechu na twarzy.

• 08.03.2022r.