Spotkanie opłatkowe

Z radością informujemy, że tegoroczne spotkanie opłatkowe naszych członków odbędzie się 10 grudnia (sobota) o godzinie 17:00 w Domu Strażaka OSP Wielopole. Osoby posiadające mundury wyjściowe prosimy o przyjście w nich.

• 22.11.2022r.

Informacja

Z ogromnym żalem informujemy, że zmarł nasz wieloletni i zasłużony strażak druh Ryszard Juranko. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godzinie 10:00 w dniu 10 listopada br. (czwartek) w kaplicy na terenie Cmentarza Komunalnego w Rybniku przy ul. Rudzkiej. Rodzinie i najbliższym zmarłego składamy kondolencje.

• 04.11.2022r.

Budżet obywatelski 2023

Do najbliższej niedzieli 9 października trwa głosowanie nad przyszłorocznym budżetem obywatelskim Miasta Rybnika. Serdecznie zachęcamy do głosowania na projekt lokalny zaproponowany przez Radę Dzielnicy Wielopole, w którym w jednym z punktów ujęto zakupy na potrzeby Ochotniczej Straży Pożarnej Wielopole w postaci: jednego ubrania specjalistycznego 2 częściowego typu RAPTOR NXT-GOLD, około 10 sztuk rękawic technicznych uniwersalnych do używania podczas akcji ratowniczych oraz wyciągarki na prąd sieciowy jednofazowy 230V o udźwigu ok. 250-300 kg na wyposażenie wieży do suszenia węży strażackich.

Szczegóły dotyczące głosowania znajdziecie na stronie miasta Rybnika pod tym linkiem: kliknij i sprawdź szczegóły dotyczące głosowania. Natomiast szczegóły dotyczące wielopolskiego projektu "Zintegrowane Wielopole 2023" znajdziecie pod tym linkiem: kliknij i przeczytaj o projekcie "Zintegrowane Wielopole 2023".

• 06.10.2022r.