Spływ kajakowy

Wczoraj nasi strażacy wraz z osobami towarzyszącymi, a także osoby zaprzyjaźnione z naszą jednostką uczestniczyli w spływie kajakowym zorganizowanym na rzece Rudzie. Spływ obejmował niemal dziewięciokilometrowy, meandrujący odcinek rzeki, od rybnickich Stodół do Parku Krajobrazowego Cysterskie Kompozycje Krajobrazowe Rud Wielkich. Wszyscy uczestnicy doskonale się bawili, choć wielu z nich po raz pierwszy usiadło w kajaku. Po 2,5 godzinnym spływie wszyscy miło spędzili czas na wspólnym grillu przygotowanym przy naszym Domu Strażaka. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie miłej atmosfery!

• 19.06.2022r.

Msza święta z okazji obchodów Bożego Ciała

16 czerwca na placu defiladowym przy naszym Domu Strażaka odbyła się msza święta z okazji Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa (Bożego Ciała). Mszę odprawił ksiądz proboszcz Krystian Helbik. Uczestniczyli w niej miejscowi strażacy oraz mieszkańcy dzielnicy. Liturgii towarzyszyła piękna, słoneczna pogoda. Dziękujemy wszystkim osobom, które pomogły w organizacji tego wydarzenia!

• 17.06.2022r.

Strażacki Dzień Dziecka już za nami!

Dzisiaj przy wspaniałej pogodzie i mnóstwie atrakcji mieliśmy okazję wspólnie spędzić czas podczas "Strażackiego Dnia Dziecka" z OSP Wielopole. Ogromnie cieszymy się, że zorganizowane przez nas wydarzenie zostało przez Was tak ciepło odebrane i tak licznie nas odwiedziliście. Wierzymy, że zapewniliśmy Waszym pociechom niezliczoną ilość wrażeń i zapamiętają ten dzień na długo.

W tym miejscu dziękujemy również wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowania do tego wydarzenia. Dzięki Wam impreza przebiegła sprawnie i w bezpiecznych warunkach.

• 05.06.2022r.